Przejdź do treści

Diablo Immortal Samsung Galaxy S22 Ultra zaprezentowany w Korei Południowej – etui Spigen S22 Ultra

  • przez

Diablo Immortal został wydany nie tak dawno temu, a jeśli jesteś fanem tej gry/serii, wygląda na to, że w Korei Południowej, Samsung zaprezentował specjalną wersję Galaxy S22 Ultra we współpracy z Spigen i LG U+ (lokalny operator w Korei Południowej).

SPIGEN Samsung Galaxy S22 Ultra Spigen Ultra Hybrid

ETUI SPIGEN Samsung Galaxy S22 Ultra Ultra Hybrid Crystal Przezroczyste Clear Case

ETUI SPIGEN Samsung Galaxy S22 Ultra Ultra Hybrid Crystal Przezroczyste Clear Case

Etui które łączy minimalistyczny design oraz ochronę na najwyższym poziomie. Wykonane z trwałego, elastycznego tworzywa TPU, które bezpiecznie otacza całe urządzenie w taki sposób, aby zapewnić doskonałą amortyzację. Dodatkowo, uzupełnione mocnym poliwęglanowym panelem, który zabezpiecza przed zarysowaniami i utwardza konstrukcję. Produkt jest idealnie dopasowany, w pełni funkcjonalny, nie ogranicza dostępu do portów zewnętrznych i skutecznie chroni telefon podczas upadków. Ultra Hybrid to idealne rozwiązanie ochronne przy zachowaniu minimalnej wagi oraz grubości.

Ultra Hybrid został poddany testom sprawnościowym i otrzymał certyfikat MIL STD 810G-516.6 co oznacza, że spadało 26 razy z wysokości 2 metrów.

Aby dostać telefon w swoje ręce, klienci będą musieli śledzić transmisje na żywo LG U+, które będą się odbywały w nocy z 10 na 16 czerwca, a podczas nich użytkownicy będą mieli szansę wygrać bilet, który pozwoli im kupić telefon, co w istocie sprawia, że jest to swego rodzaju loteria.

SPIGEN Samsung Galaxy S22 Ultra Slim Armor CS

ETUI SPIGEN Galaxy S22 Tough Armor Czarne Pancerne Case

ETUI SPIGEN Galaxy S22 Tough Armor Czarne Pancerne Case

Nieco podniesiona forma obudowy wokół aparatu i ekranu chroni go przed zarysowaniami, unosząc telefon tuż nad powierzchnią płaską. Posiada osłony na przyciski i wycięcia na porty.

Tough Armorto obudowa, która została poddana testom sprawnościowym na upadek, 26 razy z wysokości do 1,2m, otrzymując tym samym amerykański certyfikat wojskowy MIL-STD 810G-516.6.

W sumie dostępnych będzie tylko 100 biletów, ale dla szczęśliwców, którzy wygrają, cały pakiet będzie kosztował około 1300 dolarów. W pakiecie znajdzie się karnet bojowy do gry, skórzana podkładka pod mysz z mapą świata gry, druk soczewkowy oraz akcesoria Spigen S22 Ultra, takie jak etui typu bumper, podkładka do ładowania bezprzewodowego i wysuwane gniazdo.

SPIGEN ULTRA HYBRID GALAXY S22 ULTRA MATTE

ETUI SPIGEN S22 ULTRA Liquid Crystal Glitter Crystal Bezbarwny Case

ETUI SPIGEN S22 ULTRA Liquid Crystal Glitter Crystal Bezbarwny Case

Cienkie etui ochronne, które nie pogrubia znacząco telefonu zachowując jego oryginalny design i kształt. Liquid wykonany został z trwałego i odpornego na wstrząsy tworzywa TPU, które zwiększa przyczepność i komfort użytkowania. Produkt jest idealnie dopasowany, w pełni funkcjonalny i nie ogranicza dostępu do portów zewnętrznych.

Liquid to idealne rozwiązanie ochronne przy zachowaniu minimalnej wagi oraz grubości!

Oczywiście w zestawie znajdzie się również telefon, a w zestawie będzie specjalne drewniane pudełko z wysuwaną pokrywą. Nie jest to najtańszy pakiet, jaki widzieliśmy, ale jeśli chcesz posiadać coś, co jest bardzo limitowane, to jest to Twoja szansa. Nie jesteśmy pewni, czy podobne loterie będą organizowane na innych rynkach, ale na razie wygląda na to, że będą one dostępne tylko dla mieszkańców Korei Południowej.

Źródło: swavedigest.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *